הבניינים בתל אביב שומרים בתוכם סיפורים שהפכו את העיר הזאת לאחת מהמרתקות בעולם. אנחנו, בבונים בעיר, רוצים לתת לבניינים האלה ולאנשים שמתגוררים בהם את ההזדמנות להתחדש, לרקום סיפורים חדשים ולהפוך לאייקונים של תכנון, עיצוב וחוויית מגורים בעיר. כדי לבנות את המסגרת לסיפור המתחדש, אנו מגייסים את טובי האדריכלים, משתמשים בטכנולוגיות ובחומרי הבניה הטובים ביותר ובונים אתכם שיח קרוב, שיאפשר לכם לספר לנו את הסיפור שלכם.

בונים בעיר

בונים בעיר היא זרוע המרכזת את ההתחדשות העירונית של קבוצת בוני התיכון בתל אביב. אנחנו מתמקדים בפרויקטים לפי תמ”א 38/2 – הריסה ובנייה, כי פרויקטים אלה מאפשרים לנו להגשים את החזון שלכם, בכל הנוגע לסביבת המגורים.
המפתח להצלחה בפרויקטים בתמ”א 38/2 טמון בניסיון ובמוניטין רב שנים, שהצטברו בהשלמת אלפי יחידות דיור, ובמחויבות בלתי מתפשרת לשותפים שלנו – בעלי הדירות בתל אביב.
אתם – בעלי הדירות יודעים, בדיוק כמונו, כי פרויקטים בתמ”א 38/2 הם הזדמנות פז להשביח את הנכס שלכם בעשרות אחוזים, לקבל דירה חדשה בבניין ייחודי ויוקרתי וליהנות מסביבת מגורים עדכנית, נגישה ובטוחה.
אנחנו מביאים איתנו את הניסיון, את המקצוענות חסרת הפשרות בתכנון וביצוע, את היושרה והאמינות ואת האיתנות הפיננסית של החברה. לצד כל אלה אנו מביאים חזון, אורך רוח ונשמה יתרה שיפיחו חיים חדשים ברחובות תל אביב, יביאו לבניית בניינים התורמים לנוף העירוני ויעניקו לכם את הדירה שתמיד רציתם.
אתם בעלי הדירות תזכו לאורך כל הדרך ליחס אישי, שירות קשוב ואמין וראש שקט, מהפגישה הראשונה שלנו, ועד לכניסה לדירה החדשה.

בוני התיכון

קבוצת בוני התיכון הינה מהמובילות בענף הנדל”ן בישראל. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב, מחזיקה בסיווג הקבלני הגבוה ביותר– ג’ 5, ונהנית ממוניטין לאומי שנצבר באכלוס אלפי יחידות דיור בפריסה ארצית.
בוני התיכון, המתכננת, מבצעת ומשווקת את הפרויקטים שלה במלואם, השלימה בהצלחה יתרה את כל הפרויקטים שלה ברחבי הארץ, מאז הקמתה ב- 1985, והיא נהנית מאיתנות פיננסית משמעותית.
החברה פועלת בתחום ההתחדשות העירונית מזה עשור וכיום מקדמת פרויקט פינוי – בינוי, הגדול בישראל, עם למעלה מ-1000 יחידות דיור ברחוב הראשי של קרית אונו, ולצידו יותר מעשרת אלפי יחידות דיור בפרויקטים באזורי הביקוש.