נחלת יצחק 19

הפרויקט בנחלת יצחק 19 פונה בחזיתו האחת לרחוב הראשי של השכונה, במיקום מעולה מול קניון, מסעדות ובתי קפה ובחזיתו השנייה אל רחובות קטנים ונעימים. נחלת יצחק היא אחת השכונות האהובות על זוגות צעירים ומהווה אלטרנטיבה מועדפת ללב העיר. מספיק רחוקה כדי לגדל משפחה בשלווה נינוחה, מספיק קרובה כדי להגיע למרכז העיר באופניים. הבניין בן 7 […]

רמברנדט 28

רמברנדט 28 הוא יצירת אומנות עירונית, בניין בוטיק בן 7 קומות המשקיפות אל גינת זיסו ממול. הבניין מתוכנן באלגנטיות תוך הקפדה על עקרונות הבנייה הירוקה ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות. בכל קומה רק 2 דירות לחווית מגורים פרטית ושקטה.

עמנואל הרומי 24

עמנואל הרומי הוא לא עוד רחוב תל אביבי, הוא אחד היפים שבהם, עתיר עצים וצל. הבניין בן 7 קומות עם 27 יחידות דיור, תוכנן לתת מענה לקצב החיים האורבניים. עם מגוון דירות כולל דירות קטנות בנות 45 מ"ר.

אביגדור המאירי 7

פרויקט הבוטיק באביגדור המאירי 7 פונה בחזיתו האחת לפארק וייץ האהוב, ומחזיתו הדרומית צופה אל קו הרקיע המרהיב של תל אביב, מראה עוצר נשימה בעיקר לקראת שקיעה. הבניין, שהוא פרי חשיבה אדריכלית יוצאת דופן, כולל 7 קומות ו-21 יחידות דיור עם חנייה תת קרקעית ומחסן לכל דירה.

בני אפרים 236

בני אפרים 236 הוא מהבניינים הראשונים בנאות אפקה ב' שעוברים התחדשות עירונית. בבניין החדש מתוכננות 8 קומות של איכות ונוחות. מיקומו מעניק לו יתרון כפול, חזית אחת הפונה לרחוב אנכי הקטנטן והשלו והשנייה לרח' בני אפרים מול נוף פתוח לכיוון מערב. בכל קומה בבניין, 3 דירות בלבד, לכל דירה מרפסת גדולה במיוחד 14-16 מ"ר, מחסן […]

בני אפרים 240

בני אפרים 240 ממוקם בלב שכונת נאות אפקה מול פארק וייץ. הבניין שתוכנן על ידי האדריכל רן בלנדר מאופיין בעיצוב אלגנטי ושקט שתוכנן למקסימום נוחות. בכל קומה שלוש דירות בלבד, לכל דירה מרפסת רחבת ידיים 14-16 מ"ר, מחסן וחנייה פרטית בחניון תת קרקעי. 

בני אפרים 238

בבני אפרים 238, מול פארק וייץ הירוק והפורח, מתוכנן בניין בן 8 קומות בעל שתי חזיתות. אחת לרחוב אנכי השקט ממזרח והשנייה לבני אפרים עם נוף פתוח לכיוון מערב. הפרויקט כולל דירות עם מרפסות שמש גדולות במיוחד 14-16 מ"ר, מחסן וחניון תת קרקעי עם חנייה לכל דירה.

בלוך 12

בניין הבוטיק בבלוך 12 ממוקם בחלק הכי מבוקש של הרחוב, בסמוך לתחנת המטרו העתידית "רבין". הבניין החדש יספק לדיירים חווית מגורים אורבנית נהדרת; כולל חניון תת קרקעי עם חנייה לכל דירה, לובי מעוצב והקפדה מקסימלית על כל פרט.

בלוך 10

בניין הבוטיק בבלוך 10 ממוקם בחלק הכי מבוקש של הרחוב, בסמוך לתחנת המטרו העתידית "רבין". בבניין 7 קומות של אלגנטיות ויוקרה והוא מעניק לדיירים חווית מגורים מוקפדת, שתוכננה לנוחות מקסימלית; מהחניון התת קרקעי, דרך הלובי המעוצב ועד לאחרון הפרטים בכל דירה.

נהרדעא 11-13

פרויקט הבוטיק בנהרדעא 11-13 משקיף אל עצי השקמים של גינת סוטין, השוכנת ממולו. גינה שהוכתרה בעיתונות כ"גינה הכי יפה בתל אביב". הפרויקט המורכב משני בניינים החולקים חנייה אחת, ממוקם באזור הכי מבוקש בתל אביב, מסביבו שלל חוויות תל אביביות אהובות, כמו קאנטרי ארלוזורוב או אזור הבילויים של כיכר רבין. הבניינים בני 7 קומות, מתוכננים ומעוצבים […]